Tıkalı Pimaş Açma

Tıkalı Pimaş Açma

Tıkalı Pimaş Açma

Pimaş açma ve pimaş temizleme konularına öncelikle basit olarak pimaş nedir sorusunun cevabıyla başlayalım. Tuvalet, banyo, lavabo, duşa kabin, küvet, vb pis suların mekan dışına taşınmasına ve rögara ulaştırılmasına yarayan  borulara pimaş adı verilir. Pimaşlar da oluşan tıkanıklıklar çoğunlukla insan faktöründen kaynaklanmaktadır.

Pimaş tıkanma nedenleri arasında borularda oluşabilen çökme ya da hatalı eğim sonucu oluşabilen fiziki sebepler de bulunmaktadır. Pimaş açma ve pimaş temizleme konusunda yardıma ihtiyacınız olduğunda, tıkanıklığın açılması ve sorunun çözülmesi için kameralı robot  cihaz kullanan,  tesisat konusunda ileri teknoloji kullanan bir firmadan destek almak çok önemlidir.

Kameralı cihazın konumuzdaki önemi büyüktür, çünkü meydana gelen tıkanıklığın görüntülenmesi  ya da problemin belirlenmesi  sizi çözüme ulaştıracak  en önemli adımdır. Bu işlem sizi oluşacak tadilat masraflarından kurtardığı gibi, gereksiz vakit ve iş gücü kaybının da önüne geçmektedir.  Pimaş açma işleminden sonra pimaş yıkama cihazı ile tazyikli su gönderilerek tıkanan gideriniz ilk gün ki haline dönecektir.   Pimaş açma,  pimaş yıkama ve pimaş temizleme konularında alanında uzman ve garantili bir şekilde çalışan bizim gibi firmalardan faydalanmak,  mümkün olan en ekonomik ve sağlıklı şekilde sorununuzu çözme konusunda atacağınız ilk adım olacaktır.

WhatsApp Destek